FA EN
طی حکمی  از سوی دکتر وحید قبادی دانا ، دکتر مسعود فیروزی به سمت سرپرست بهزیستی خراسان رضوی منصوب شد                دکتر مسعود فیروزی، پیش از این معاون توانبخشی بهزیستی خراسان رضوی بود.

رسیدگی فوری به پرونده کودک آزاری شهرستان ششتمد

رسیدگی فوری به پرونده کودک آزاری شهرستان ششتمد

خلاصه خبر دوشنبه 3 اسفند 1399

رئیس‌کل دادگستری خراسان ‌رضوی برای رسیدگی فوری، همه‌جانبه و موثر به رخداد اخیر کودک‌آزاری در شهرستان ششتمد "دستور ویژه" صادر کرد.

رئیس‌کل دادگستری خراسان ‌رضوی برای  رسیدگی فوری، همه‌جانبه و موثر به رخداد اخیر کودک‌آزاری در شهرستان ششتمد "دستور ویژه" صادر کرد. 

به گزارش ایرنا ، غلامعلی صادقی  با صدور دستور ویژه، رئیس حوزه قضایی ششتمد را ملزم  کرد تا با قید فوریت درخصوص  رسیدگی سریع به پرونده قضایی  کودک آزاری  اقدام کند.

دادگستری خراسان ‌رضوی  به نقل از رئیس حوزه قضایی ششتمد گزارش داد: اقدامات گسترده و ویژه‌ای برای  تشکیل پرونده کودک آزاری  در این شهرستان آغاز شده است و همچنان با سرعت ادامه دارد.

 براتعلی محمدی افزود: پسر بچه ای که در   این رخداد صدمات متعددی دیده    هم‌اکنون تحت مراقبت  های درمانی است.  وی اظهار کرد: تحقیقات قضایی و اقدامات ویژه در چارچوب این پرونده با موضوع کودک‌آزاری ادامه دارد و ضابطان قضایی در همین مسیر تمام ظرفیت های محلی و استانی را به کار گرفته‌اند.  

سرپرست اداره بهزیستی سبزوار  به ایرنا گفت: پدری که با ضرب و شتم فرزندش در ششتمد مرتکب کودک‌آزاری شد، به دستور دادستان دستگیر شد.  

حسین دولت‌آبادی افزود: این پسر بچه جمعه یکم اسفند توسط پدرش   شکنجه شدید شده بود که با اطلاع‌رسانی همسایگان، موضوع در دستور کار نهادهای حمایتی و قضایی قرار گرفت.  وی اعتیاد والدین به مواد مخدر را عامل نخست کودک‌آزاری در این منطقه ذکر و بیان کرد: آسیب های اجتماعی، اختلالات روانی و طلاق از دیگر عوامل منجر به آزار کودکان  است.

فرم ثبت نظر کاربران