FA EN
ثبت نام الکترونیکی از متقاضیان حقیقی و حقوقی تاسیس مراکز خدمات بهزیستی(مثبت زندگی) از امروز ۲۲ اردیبهشت ماه جاری به مدت ۱۵ روز                                         

مشهد مشکلات خاصی در حوزه آسیب های اجتماعی دارد

مشهد مشکلات خاصی در حوزه آسیب های اجتماعی دارد

خلاصه خبر یکشنبه 23 دی 1397

آیت الله سیداحمد علم الهدی ظهر یکشنبه در دیدار با رئیس سازمان بهزیستی کشور اظهار کرد:در بحث آسیب های اجتماعی ما در مشهد مشکلات خاصی داریم که در هیچ جای کشور وجود ندارد و حل این مشکلات تدابیر خاصی را می طلبد.

امام جمعه مشهد : 

مشهد مشکلات خاصی در حوزه آسیب های اجتماعی دارد

مشهد مشکلات خاصی در حوزه آسیب های اجتماعی دارد

مشهد- امام جمعه مشهد گفت: مشهد مشکلات خاصی در بحث آسیب های اجتماعی دارد که در هیچ جای کشور وجود ندارد.

به گزارش خبرنگارمهر، آیت الله سیداحمد علم الهدی ظهر یکشنبه در دیدار با رئیس سازمان بهزیستی کشور اظهار کرد:در بحث آسیب های اجتماعی ما در مشهد مشکلات خاصی داریم که در هیچ جای کشور وجود ندارد و حل این مشکلات تدابیر خاصی را می طلبد.

وی افزود:فعالیت مسئولان در بهزیستی  خراسان رضوی قابل تقدیر است و الحمدلله جوابدهی به مردم با روی خوش از ویژگی کارکنان در این اداره است.

امام جمعه مشهد تصریح کرد:مشکل ما در عرصه مسائل اقتصادی و اجتماعی کشور خستگی و روزمرگی برخی مسئولان و مدیران در فعالیت های روتین روزانه است و این نظام که وابسته به پیغمبر(ص) باید توسعه جهانی پیدا کند و این تفکر مانع حرکت ما در این مسیر است.

وی ادامه داد:ظرفیت ما در کشور آنقدر زیاد است که با بکارگیری درست همین ظرفیت ها تمام مشکلات قابل حل است وبه یاری خداوند ظرفیت آستان قدس رضوی در استان ما در بحث کمک به حل مشکلات و آسیب های اجتماعی ظرفیت خوبی است.

علم الهدی تاکید کرد: مسئولان بهزیستی باید امکانات مورد نیاز برای زیارت معلولان را با هماهنگی مدیران بخش های مربوطه در خراسان رضوی فراهم کنند تا این قشر نیز بتوانند به مشهد سفر کنند.

فرم ثبت نظر کاربران