FA EN
روابط عمومی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی ، شهادت مالک اشتر زمان ، شهید سپهبد قاسم سلیمانی را به آحاد ملت شریف ایران تبریک و تسلیت عرض می نماید .                                                                                   # انتقام _ سخت                                                                                                            

20 درصد معلولان، کودکان بی‌سرپرست و سالمندان کشور در خراسان رضوی‌اند

20 درصد معلولان، کودکان بی‌سرپرست و سالمندان کشور در خراسان رضوی‌اند

خلاصه خبر یکشنبه 30 تیر 1398

20 درصد معلولان، کودکان بی‌سرپرست و سالمندان کشور در خراسان رضوی‌اند

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی حمیدرضا پوریوسف ظهر امروز در دیدار با استاندار خراسان رضوی، اظهار کرد:

تنوع و تعدد خدمات و جامعه هدف بهزیستی اهمیت کار این مجموعه را چند برابر کرده است. در حال حاضر 470 هزار مددجو در استان تحت پوشش بهزیستی قرار دارند که توسط هزار و 350 کارمند بهزیستی به آنان خدمات ارائه می‌شود.

پوریوسف با بیان این‌که «جامعه هدف بهزیستی زنان سرپرست خانوار، کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست، معتادان، افراد آسیب‌دیده اجتماعی و... هستند»، تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین اقشار زیر پوشش بهزیستی معلولان هستند. بر این اساس هم‌اکنون بیش از 120 هزار نفر در استان خراسان رضوی معلول دارای پرونده و خدمت گیرنده زیر پوشش هستند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین در حال حاضر 1600 مرکز غیر دولتی دارای مجوز به جامعه هدف در سطح استان خدمت ارائه می‌دهد و 12 هزار داوطلب و خیّر نیز با بهزیستی همکاری و مشارکت دارند.

مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی با اشاره به حجم بالای فعالیت‌ها و تنوع خدمات بهزیستی، یادآور شد: خراسان رضوی در زمینه شمار کودکان بی‌سرپرست مقیم مراکز، معتادان متجاهر، معلولان و سالمندان مجهول‌الهویه و معتادان متجاهر رتبه اول کشور را دارد.

همچنین در ادامه معاونان اداره کل بهزیستی خراسان رضوی گزارش‌هایی از وضعیت حوزه‌های تحت مدیریت خود ارائه کردند.

 

 

فرم ثبت نظر کاربران