FA EN
روابط عمومی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی ، شهادت مالک اشتر زمان ، شهید سپهبد قاسم سلیمانی را به آحاد ملت شریف ایران تبریک و تسلیت عرض می نماید .                                                                                   # انتقام _ سخت                                                                                                            

پیام تبریک مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی با مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی با مناسبت روز خبرنگار

خلاصه خبر پنجشنبه 17 مرداد 1398

هر روزنامه‌نگاری که در دشت وسیع اجتماعیات، درخت اندیشه بکارد میوه‌ی به‌زیستن را یا خود خواهد چید یا به توصیه‌ی شیخ شیراز: ما بکاریم و دیگران بخورند.

دنیای جدید، جهان فرماندهی اطلاعات و رسانه‌سالاری است. از این رهگذر، خبرنگاران اگر چه از نظر مالی و اقتصادی، به سطح قابل قبولی نرسیده و با وجود شغل بسیار سخت و پر اضطراب‌شان، به جایگاه واقعی‌شان توجهی نشده، اما به لحاظ اجتماعی، پرتوجه‌ترین قشر جامعه‌ی امروز محسوب می‌شوند و همه‌ی آحاد ملت، خبرنگاران و اصحاب رسانه‌ را دوستان خلص و رفقای دائمی خود می شناسند؛ معتمدینی که فقط به درد و بلای مردم می‌اندیشند و تنها دغدغه‌شان مشکلات مردم است.
 
آفرین به عملکرد خبرنگاران و روزنامه‌نگاران که در دنیای پرفساد امروز، هیچ شائبه‌ای بر عملکرد آنان وارد نشده، و حتی یک مورد در سراسر کشور نداریم که یک روزنامه‌نگار، قداست حرفه خود را با سرنوشت مبهم و موهوم فساد‌انگیزان پیوند زده باشد. آنان با وجود تمام مشکلات و معضلات زندگی، ایمان‌شان را فقط و فقط در راه زندگی حلال خود و جامعه‌شان صرف نموده‌اند.
ارتباط با بهزیستی، سرآغاز نوین کار رسانه‌ای در حوزه‌ی اجتماعی است. گروه‌های هدف این سازمان، تقریبا تمام گستره‌های اجتماعی را فراگرفته‌اند و هر روزنامه‌نگاری که در دشت وسیع اجتماعیات، درخت اندیشه بکارد میوه‌ی به‌زیستن را یا خود خواهد چید یا به توصیه‌ی شیخ شیراز: ما بکاریم و دیگران بخورند.
 
ضمن تشکر و قدردانی از کوشش‌های بی‌دریغ همه خبرنگاران و اصحاب رسانه در بازتاب مشکلات جامعه‌ی هدف بهزیستی، فرا رسیدن 17 مرداد ( روز خبرنگار ) را تبریک و تهنیت می‌گوییم و امیدواریم در پناه خداوند متعال، زندگی را با موفقیت و آرامش دل و جان، سپری بفرمایید.
 
دکتر حمید رضا پوریوسف
مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی

فرم ثبت نظر کاربران