FA EN
آغاز پویش ایران همدل از عید سعیدغدیر تا پایان ماه صفر با شعار کرامت علوی، شور حسینی                      

مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی در مراسم نشست مشترک مراکز خانواده و کودکان مبتلا به اختلالات شنوایی

مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی در مراسم نشست مشترک مراکز خانواده و کودکان مبتلا به اختلالات شنوایی

خلاصه خبر یکشنبه 7 مهر 1398

نقش خانواده‌ها در توانبخشی کودکان کم‌شنوا و ناشنوا بی‌بدیل است

مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی در مراسم نشست مشترک مراکز خانواده و کودکان مبتلا به اختلالات شنوایی: نقش خانواده‌های کودکان ناشنوا و کم‌شنوا در توانبخشی این کودکان، بی‌بدیل است چون نقش و جایگاه اصلی را خانواده‌های این عزیزان ایفا می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی خراسان رضوی، دکتر حمیدرضا پوریوسف ششم مهر ماه در نشست مشترک مراکز خانواده و کودکان مبتلا به اختلالات شنوایی و تقدیر از مدیران و مربیان این مراکز در بهزیستی سخن می‌گفت ، ضمن قدرشناسی از زحمات مراکز توانبخشی کودکان دارای اختلال شنوایی،  بر تلاش بیش از پیش این مراکز برای بازگرداندن این گروه از معلولین به جامعه شهروندان عادی، تأکید کرد.

وی یادآور شد: اکنون چند سالی است که مراکز توانبخشی کودکان دارای اختلالات شنوایی در استان فعال شده‌اند و کارنامه‌ی بسیار درخشانی از این مراکز دیده می‌شود که امیدواریم خانواده‌ها نیز در این زمینه، به آموزش‌ها توجه کنند و نتایج مثبت با سرعت بیشتری حاصل گردد.

وی ادامه داد: نقش خانواده‌ها در توانبخشی کودکان دارای اختلالات شنوایی، بسیار مهم است و حضور آنها در این جمع نشان‌دهنده‌ی اهمیت‌دادن خانواده و والدین به توانبخشی این گروه از کودکان است

فرم ثبت نظر کاربران