FA EN
آغاز پویش ایران همدل از عید سعیدغدیر تا پایان ماه صفر با شعار کرامت علوی، شور حسینی                      

واگذاری ۱۶۷۳ واحد مسکونی در ۲۶ استان به مددجویان بهزیستی

واگذاری ۱۶۷۳ واحد مسکونی در ۲۶ استان به مددجویان بهزیستی

خلاصه خبر شنبه 19 بهمن 1398

معاون مشارکت های مردمی ،موسسات غیر دولتی و توانمندسازی و امور مجلس سازمان بهزیستی کشور گفت: ۱۸۵ میلیارد تومان صرف ساخت ۱۶۷۳ واحد مسکونی در ۲۶ استان کشور شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی، ذوالفقار یزدان مهر، معاون مشارکت‌های مردمی، موسسات غیردولتی و توانمندسازی و امور مجلس سازمان بهزیستی کشور در آیین واگذاری ۱۶۷۳ واحد مسکونی به افراد دارای معلولیت و مددجویان تحت پوشش بهزیستی که به صورت همزمان و با حضور دکتر قبادی دانا رییس سازمان بهزیستی کشور به صورت ویدئو کنفرانس درشهرستان نیشابور برگزار شد اظهارداشت: ۱۶۷۳ واحد مسکونی در ۲۶ استان کشور به صورت ویدئو کنفرانس در حال برگزاری است.
وی افزود: از این تعداد ۴۶۴ واحد مسکونی مختص خانواده های دارای ۲ معلول و هزار و ۲۰۹ واحد به سایر خانوارها واگذار می شود.
یزدان مهر تصریح کرد: این برنامه با مشارکت وزارت راه و شهرسازی،بنیاد مسکن، بنیاد مستضعفین، بهزیستی کشور،بسیج سازندگی و خیرین صورت گرفته و طی آن ۱۶۷۳ واحد مسکونی در ۲۶ شهرستان واگذار می شود.
معاون مشارکت های مردمی ،موسسات غیر  دولتی و توانمندسازی و امور مجلس سازمان بهزیستی کشور عنوان کرد: ارزش ریالی این پروژه ها ۱۸۵ میلیارد تومان است و امروز همزمان با  سراسر کشور یک واحد مسکونی در شهرستان نیشابور خراسان رضوی به یک خانواده دارای سه معلول واگذار شد.

فرم ثبت نظر کاربران