FA EN
آغاز پویش ایران همدل از عید سعیدغدیر تا پایان ماه صفر با شعار کرامت علوی، شور حسینی                      

بازدید دکتر قبادی دانا از نحوه ارائه خدمات در اداره بهزیستی شهرستان نیشابور

بازدید دکتر قبادی دانا از نحوه ارائه خدمات در اداره بهزیستی شهرستان نیشابور

خلاصه خبر دوشنبه 21 بهمن 1398

رئیس سازمان بهزیستی کشور در ادامه سفر به استان خراسان رضوی و شهرستان با حضور در محل اداره بهزیستی شهرستان نیشابور تعدادی از پرونده های مددجویان در حوزه توانبخشی را بررسی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی، رئیس سازمان بهزیستی کشور در ادامه سفر به استان خراسان رضوی و شهرستان نیشابور باهدف افتتاح همزمان1673واحد مسکونی مددجویی سراسر کشور، با حضور در محل اداره بهزیستی شهرستان نیشابور تعدادی از پرونده های مددجویان در حوزه توانبخشی را بررسی کرد.

دکتر قبادی دانا سپس با برقراری تماس تلفنی با این مددجویان ضمن شنیدن مشکلات، میزان تعامل، رسیدگی و سرکشی مددکاران بهزیستی نسبت به این مددجویان را بررسی کرد.

رئیس سازمان بهزیستی کشور در پایان این بازدید، خطاب به مددکاران حاضر، بر ارائه خدمات تخصصی و حمایتی بموقع و در خور به مددجویان تاکید کرد.

دکتر قبادی دانا، راه اندازی مراکز +زندگی را گام موثری جهت دسترس پذیر تر شدن خدمات بهزیستی و کم شدن هرچه بیشتر فاصله مددکاران و مددجویان برشمرد.

وی ارائه خدمات در بستر IT و فن آوری های دیجیتال را نقطه عطف این مراکز برای تسریع در امور و تعاملات مستمر بین مددجو و بهزیستی عنوان کرد.

 

فرم ثبت نظر کاربران