FA EN
مراسم معارفه جناب آقای جواد صادق پور به عنوان اولین رئیس اداره بهزیستی شهرستان گلبهار انجام شد ....                                                                                            

بازدید استاندار خراسان رضوی و مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی از مرکز قرنطینه معتادان متجاهر در مشهد

بازدید استاندار خراسان رضوی و مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی از مرکز قرنطینه معتادان متجاهر در مشهد

خلاصه خبر دوشنبه 7 اردیبهشت 1399

استاندار خراسان رضوی و مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی از مرکز قرنطینه معتادان متجاهر در مشهد بازدید کردند

به گزارش اداره کل روابط عمومی بهزیستی خراسان رضوی، علیرضا رزم‌حسینی استاندار خراسان رضوی ظهر امروز به همراه دکتر پوریوسف و جمعی دیگر از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی از یک مرکز قرنطینه معتادان متجاهر که در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، آماده‌سازی شده است، بازدید کرد.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی در حاشیه این بازدید اظهار کرد: به دنبال دستور استاندار به عنوان رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و رئیس ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان، طرح جمع آوری معتادین متجاهر بعد از یک وقفه 2 ماه شروع شد.
محمد حسین صالحی افزود: با کمک شهرداری مشهد و برخی از دستگاه‌های اجرایی در قالب سه سالن، برای 600 نفر ظرفیت پذیرش در این مراکز قرنطینه ایجاد شده است.
وی با بیان اینکه 2 مرکز با ظرفیت 250 نفر برای آقایان و یک مرکز 100 نفره برای بانوان آماده سازی شده است، تصریح کرد: در این مراکز معتادان 14 روز قرنطینه می‌شوند و بعد از 14 روز کسانی که تست کرونای آنها منفی شود، به مراکز ماده 16 ارجاع داده می‌شوند.
صالحی خاطرنشان کرد: با یک روز فاصله بعد از ترخیص افراد پذیرش شده، مراکز ضد عفونی و گندزدایی شده و مجددا با همین ظرفیت 600 نفر پذیرش انجام خواهد شد و پیش بینی می‌شود تا حداقل 3 یا 4 مرحله طرح جمع آوری معتادین متجاهر ادامه داشته باشد.

لازم به ذکر است  تامین نیروی انسانی و تجهیز مرکز فوق به عهده اداره کل بهزیستی خراسان رضوی خواهد بود .

فرم ثبت نظر کاربران