FA EN
مراسم معارفه جناب آقای جواد صادق پور به عنوان اولین رئیس اداره بهزیستی شهرستان گلبهار انجام شد ....                                                                                            

در فروردین ماه سال 99؛ برقراری بالغ بر 22هزار تماس با اورژانس اجتماعی خراسان رضوی

در فروردین ماه سال 99؛ برقراری بالغ بر 22هزار تماس با اورژانس اجتماعی خراسان رضوی

خلاصه خبر دوشنبه 14 اردیبهشت 1399

معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی گفت: در فروردین ماه سال جاری 22هزار تماس تلفنی با(سامانه 123) اورژانس اجتماعی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی گرفته شده است.

دکتر غلامحسین حقدادی، معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی در گفت وگو با خبرنگار ما اظهارداشت: در فروردین ماه سال جاری 22هزار تماس تلفنی با (سامانه تلفنی 123) اورژانس اجتماعی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی گرفته شده که از این تعداد 45درصد تماس های گرفته شده مرتبط با شرح وظایف بهزیستی بوده است که در مقایسه با فروردین سال 98رشد 20درصدی داشته است.

وی افزود: از مجموع تماس هایی که در فرودین ماه با اورژانس اجتماعی برقرار شده است 10درصد تماسها مرتبط با موضوع کرونا بوده است.

حقدادی تصریح کرد: همکاران مشاور در پشت خط 123به 78 درصد تماسها از طریقرتلفنی پاسخ داده اند و 10درصد تماسها به سایر ارگانها ارجاع شده است و حدود 12درصد تماس ها نیز به مبادی درون سازمانی بهزیستی برای رفع مشکلشان ارجاع شده اند ضمن اینکه موارد اختلافات حاد خانوادگی نسبت به سال 98 رشد داشته است.

امور اجتماعی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی عنوان کرد: همسرآزاری، کودک آزاری، سالمند آزاری،اقدام به خودکشی ،افکار خودکشی، روابط نامشروع، فرار از منزل، دعواهای حاد خانوادگی و کودک خیابانی از جمله موضوعاتی است که شهروندان نسبت به وقوع انها با سامانه 123اورژانس اجتماعی بهزیستی خراسان رضوی تماس می گیرند.

فرم ثبت نظر کاربران