FA EN
مراسم معارفه جناب آقای جواد صادق پور به عنوان اولین رئیس اداره بهزیستی شهرستان گلبهار انجام شد ....                                                                                            

مشارکت 4میلیارد تومانی خیرین خراسان رضوی در پویش همدلی مومنانه

مشارکت 4میلیارد تومانی خیرین خراسان رضوی در پویش همدلی مومنانه

خلاصه خبر چهارشنبه 16 اردیبهشت 1399

معاون امور مشارکت های اداره کل بهزیستی خراسان رضوی گفت: خیرین خراسان رضوی با پیوستن به پویش همدلی مومنانه مشارکت 4میلیارد تومانی برای کمک و تهیه بسته معیشتی مددجویان بهزیستی داشته اند.

حمیده محدث، معاون امور مشارکتهای اداره کل بهزیستی خراسان رضوی در گفت وگو با خبرنگار ما اظهارداشت: پویش همدلی مؤمنانه در ماه ضیافت الهی با هدف گره گشایی از مشکلات نیازمندان، همچنین تهیه اقلام بهداشتی و ضدعفونی کنننده برای سالمندان، افراد دارای معلولیت، فرزندان بی سرپرست و سایر افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور، راه اندازی شده است و با راه اندازی این پویش  بهزیستی به کمک مردم خیر و نیکوکار برای رفع مشکلات جامعه هدف خود اقدام خواهد کرد.

وی افزود: در حال حاضر با کمک خیرین و مشارکت های مردم، برگزاری رزمایش های همدلی و مواسات در شهرستان‌های خراسان رضوی که با همکاری کمیته امداد،بسیج سازندگی،کمیته امداد، شهرداری‌ها،اصناف و شهرک‌های صنعتی  23هزار و 36 سبد معیشتی آماده  و توزیع شده است.

معاون امور مشارکت های اداره کل بهزیستی خراسان رضوی تصریح کرد: این سبدهای معیشتی به ارزش ریالی 4میلیارد و 830میلیون تومان تهیه شده است و ارزش ریالی هر سبد معیشتی 150تا 500هزار تومان می باشد که براساس سطح نیازمندی مددجویان بهزیستی به خانواده ها توزیع می شود.

محدث گفت: این سطح مشارکت تا تاریخ 14اردیبهشت ماه سال جاری می باشد و با توجه به اینکه تا پایان ماه مبارک طرح پویش همدلی مومنانه ادامه دارد انتظار می رود سطح مشارکت خیرین و مردم افزایش پیدا کند.

وی خاطرنشان کرد: خیرین می توانند با پیوستن به این پویش کمک های خود را برای همدلی با نیازمندان و تامین نیازهای افراد تحت پوشش،از طریق شیوه های پرداخت غیر حضوری شماره کارت 6037991899517324 کد ussd برای همراه اول *1*741# و کد ussd برای سایر اپراتورها*733*4*1400026# به نیت خیرخواهانه خود برسند.

فرم ثبت نظر کاربران