FA EN
به منظور تقدیر از رسانه های حامی بهزیستی، طرح " همیار رسانه بهزیستی" برای اولین بار در کشور توسط روابط عمومی بهزیستی  خراسان رضوی اجرا می شود.                                                                                                                                        .

به مناسبت هفته بسیج برگزار می‌شود

به مناسبت هفته بسیج برگزار می‌شود

خلاصه خبر پنجشنبه 28 آبان 1399

مسابقه مجازی ورزشی برای فرزندان کارکنان بهزیستی خراسان رضوی

پایگاه بسیج کارکنان بهزیستی خراسان رضوی با همکاری واحد تربیت‌بدنی این نهاد، به مناسبت هفته بسیج و با در نظر گرفتن محدودیت‌های ایام کرونا، اولین مسابقه روبیک و دراز و نشست مجازی را برای فرزندان کارکنان برگزار می‌کند.

در این مسابقه که بین دو گروه پسران و دختران برگزار می‌شود شرکت کنندگان فایل‌های تصویربرداری شده از فعالیت مسابقه را که در منزل انجام می‌دهند برای واحد تربیت بدنی بهزیستی استان ارسال می‌کنند.

دختران در سنین 7 تا 16 سال و پسران در دو گروه 8 تا 12 و 13 تا 16 سال در این مسابقه شرکت می‌کنند. شرکت کنندگان تا اول آذرماه فرصت دارند که فایل‌های ویدیویی را به دبیرخانه مسابقه ارسال کنند.

زمان مسابقه روبیک 120 ثانیه و مسابقه دراز و نشست برای دختران و برای پسران گروه اول 30 ثانیه و برای پسران گروه دوم 60 ثانیه تعیین شده است.فیلم‌های ارسالی پس از تأیید به رؤیت رئیس بهزیستی شهرستان می‌رسد تا تأیید وی را نیز داشته باشد.

برگزیدگان مسابقه کسانی خواهند بود که در کمترین زمان، بازی مورد نظر مسابقه را به انجام برسانند.به برگزیدگان نهایی مسابقه، جوایزی از سوی بهزیستی خراسان رضوی اهدا می‌شود.

 

 

فرم ثبت نظر کاربران