FA EN
آیا میدانید : با واگذاری 76 واحد مسکونی در شهر جدید گلبهار به خانوارهای دارای حداقل دو عضو معلول واحدهای واگذار شده این طرح از مرز شش هزار واحد گذشت.                       آیا میدانید :  ثبت ازدواج درمشهد بدون ارائه گواهی مشاوره ژنتیک ممنوع شد                 دکتر قبادی دانا : قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت ایران اگر به درستی اجرا شود از کنوانسیون بین‌المللی حقوق معلولین مترقی‌تر است                       آیا می دانستید : در حال حاضر 165 مرکز غیر دولتی شبانه‌روزی، ویزیت در منزل، مراقبتی و روزانه به معلولین خدمات می‌دهند                       آیا میدانستید : 114 هزار و 70 نفر در خراسان رضوی معلول شناسایی شده‌ی پرونده‌دار در بهزیستی داریم         

امضای تفاهم‌نامه‌ی مسکن و اشتغال مددجویان شش استان بین سپاه و بهزیستی

امضای تفاهم‌نامه‌ی مسکن و اشتغال مددجویان شش استان بین سپاه و بهزیستی

خلاصه خبر چهارشنبه 15 اسفند 1397

مرکز مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور و معاونت محرومیت‌زدایی نیروی زمینی سپاه، تفاهم‌نامه‌ی مسکن و اشتغال امضا می‌کنند.

در جلسه هماهنگی مقامات بلندپایه دو نهاد در خراسان رضوی مقرر شد:

امضای تفاهم‌نامه‌ی مسکن و اشتغال مددجویان شش استان بین سپاه و بهزیستی

مرکز مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور و معاونت محرومیت‌زدایی نیروی زمینی سپاه، تفاهم‌نامه‌ی مسکن و اشتغال امضا می‌کنند.

به گفته‌ی معاون مشارکت‌های مردمی و اشتغال بهزیستی خراسان رضوی، این تصمیم در نشست صمیمی این دو مقام در حاشیه‌ی رونمایی از 800 جهیزیه‌ی نوعروسان مناطق مرزی خراسان رضوی و جنوبی که با مشارکت سپاه، آستان قدس، کمیته‌ی امداد و بهزیستی انجام شده، اتخاذ شد.

مجتبی حسین‌نژاد 15 اسفند به خبرنگار بهزیستی خراسان رضوی گفت: حوزه‌ی عملیاتی سپاه در منطقه‌ی شمال‌شرق کشور 3 شهرستان حوزه‌ی خدماتی بهزیستی خراسان رضوی را پوشش می‌دهد که در نتیجه‌ واحدهای مورد مشارکت در شهرستان‌های تربت جام، صالح‌آباد و خواف احداث خواهد شد.

وی با بیان اینکه دو مسؤول بلندپایه در جلسه‌ی هماهنگی ، برای عقد تفاهم‌نامه در زمینه‌ی اشتغال و مسکن مددجویان در شش استان تحت پوشش سپاه شمال شرق توافق کردند گفت: در زمینه‌ی مسکن مددجویان، ساخت 156 واحد برای این سه شهر در نظر گرفته شده که همزمان با دهه مبارک فجر، این سه پروژه کلنگ‌زنی شده و قرار است طی سه ماه به بهر‌ه‌برداری برسد.

وی خاطر نشان کرد: مشارکت به صورت 15 میلیون تومان آستان قدس رضوی و سپاه، 15 میلیون تومان بهزیستی و 20 میلیون تومان تسهیلات بانکی خواهد بود که در مجموع 50 میلیون تومان برای ساخت هر واحد در نظر گرفته شده است و مسؤولین محرومیت‌زدایی سپاه و سردار حسن‌زاده قول داده‌اند که با استفاده از امکانات مهندسی و فنی این نهاد، حداکثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها خواهد شد تا این واحدها با کمترین هزینه و بهترین کیفیت به بهره‌برداری برسد.

حسین‌نژاد گفت: امیدواریم با همکاری و هم‌افزایی ایجاد شده در استان بتوانیم مشکل مسکن مددجویان را مرتفع نماییم.

وی ادامه داد: در تلاش هستیم که با قرارگاه سازندگی بسیج استان در خصوص سایر شهرستان‌های استان تفاهمی داشته باشیم که آنها نیز از امکانات محرومیت‌زدایی برخوردار شوند.

 

فرم ثبت نظر کاربران