FA EN
آغاز پویش ایران همدل از عید سعیدغدیر تا پایان ماه صفر با شعار کرامت علوی، شور حسینی                      

افتتاح سه پروژه‌ی خدمات بهزیستی و سالمندان در شهرستان داورزن

افتتاح سه پروژه‌ی خدمات بهزیستی و سالمندان در شهرستان داورزن

خلاصه خبر پنجشنبه 25 بهمن 1397

مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی به اتفاق معاون پشتیبانی، مشاور مدیر کل در امور بانوان و مسؤول واحد مدیریت عملکرد این نهاد روز 18 اسفند در هفتمین روز از دهه مبارک فجر، به شهرستان داورزن رفتند و ضمن افتتاح سه پروژه‌ی خدماتی بهزیستی، از چند مرکز تحت نظارت بهزیستی در این شهرستان بازدید کردند.

در هفتمین روز از دهه مبارک فجر انجام شد

افتتاح سه پروژه‌ی خدمات بهزیستی و سالمندان در شهرستان داورزن

مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی به اتفاق معاون پشتیبانی، مشاور مدیر کل در امور بانوان و مسؤول واحد مدیریت عملکرد این نهاد روز 18 اسفند  در هفتمین روز از دهه مبارک فجر، به شهرستان داورزن رفتند و ضمن افتتاح سه پروژه‌ی خدماتی بهزیستی، از چند مرکز تحت نظارت بهزیستی در این شهرستان بازدید کردند.

هیأت مدیریتی بهزیستی استان در ابتدای سفر از مجتمع خدمات بهزیستی غیر دولتی ریوند بازدید کرد.

در این بازدید، رئیس بهزیستی داورزن، گزارشی از فعالیت‌های مجتمع به مهمانان ارائه کرد و خواستار کمک بهزیستی استان در زمینه‌ی تأسیسات گاز مجتمع شد.

در پایان بازدید مقرر شد، مجتمع با راهنمایی بهزیستی، لوله‌کشی گاز را انجام داده و صورت‌های مالی را جهت تأمین بخشی از منابع در اختیار بهزیستی قرار دهد.

هیأت مدیریتی بهزیستی استان در ادامه از کمپ ترک اعتیاد رویش دوباره نامن بازدید داشت.

در این بازدید طرح اشتغال بهبودیافتگان از سوی مدیر مرکز به بازدیدکنندگان ارائه شد و از سوله ای که در جنب مرکز جهت ایجاد کارگاه تولیدی پوشاک احداث شده بود بازدید به عمل آمد.

یامی، مدیر مرکز رویش گفت جهت دریافت تسهیلات اشتغال زایی در سامانه کارا ثبت نام نموده ایم که طرح ما مورد تایید نهائی قرار گرفته و جهت پرداخت به صندوق کار آفرینی امید معرفی شده است.

هیأت مدیریتی بهزیستی استان در این بازدید برای کمک به صدور مجوزهای لازم و هموارسازی مسیر احداث مجتمع اشتغالی مددجویان اعلام آمادگی کرد.

هیأت مدیریتی بهزیستی استان پس از حضور در گلزار شهدای شهرستان از مؤسسه خیریه کوثر نامن که در روستای نامن احداث گردیده، بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی داورزن، ساختمان این مؤسسه با حضور مدیران بهزیستی استان، فرماندار و مسؤولان شهرستان افتتاح شد.

نامنی، مدیر عامل مؤسسه‌ی کوثر هدف از تأسیس این مجموعه را کمک به اشتغال و رفع نیازهای مددجویان بهزیستی عنوان کرد.

در این بازدید، مدیر کل بهزیستی گفت که در زمینه‌ی تأمین تسهیلات برای ایجاد مشاغل کوچک خانگی در قالب کارفرمایی با این مؤسسه مساعدت خواهد کرد.

برنامه‌ی بعدی سفر، بازدید از خانه فرزندان الغدیر داورزن بود.

در این بازدید، مدیر عامل خانه تقاضا داشت که به عملیات تعمیر و مرمت ساختمان مرکز از سوی بهزیستی کمک شود که معاون پشتیبانی بهزیستی استان قول بررسی موضوع با نظر مساعد را داد.

بازدید از ساختمان در حال احداث اداره‌ی بهزیستی داورزن از دیگر برنامه‌های هیأت مدیریتی بهزیستی استان در این شهرستان بود.

برنامه‌ی بعدی هیأت مدیریتی بهزیستی استان، افتتاح ساختمان مرکز سالمندان مزینان بود که در معیت مسؤولان شهرستان و خیرین مشارکت کننده انجام شد.

به گفته‌ی مدیر عامل مؤسسه‌ی خیریه نرجس خاتون داورزن، این ساختمان در 4 فاز عملیاتی برنامه‌ریزی شده و مساحت آن 1550 متر مربع می‌باشد.

خانم مزینانی گفت: فاز اول و دوم این مجموعه در قالب خانه‌ی سالمندان آقایان و خانم‌ها امروز افتتاح می‌شود.

وی مساحت دو فاز افتتاحی را 900 متر مربع عنوان کرد و گفت: تا کنون برای این ساختمان یک میلیارد تومان هزینه شده که 400 میلیون تومان آن توسط بهزیستی تأمین شده و بقیه‌ را خیرین منطقه تأمین کرده‌اند.

در این مراسم، مدیر کل بهزیستی با تأکید بر توانمندسازی مددجویان گفت: امیدواریم دو فاز دیگر این مجموعه به اشتغال و حرفه‌آموزی مددجویان اختصاص یابد.

در پایان این مراسم، از خیرین مشارکت‌کننده در این مجموعه، با اهدای لوح تقدیر، قدردانی به عمل آمد.

فرم ثبت نظر کاربران