FA EN
روابط عمومی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی ، شهادت مالک اشتر زمان ، شهید سپهبد قاسم سلیمانی را به آحاد ملت شریف ایران تبریک و تسلیت عرض می نماید .                                                                                   # انتقام _ سخت                                                                                                            

انتخاب کارشناس اداره بهزیستی زاوه به عنوان مشاور فرماندار

انتخاب کارشناس اداره بهزیستی زاوه به عنوان مشاور فرماندار

خلاصه خبر چهارشنبه 15 اسفند 1397

در جلسه مناسب سازی شهرستان مهدی عمرانی به عنوان مشاور فرماندار معرفی شد

در جلسه ستاد مناسب سازی شهرستان زاوه فرماندار کارشناس اداره بهزیستی را به عنوان مشاور معرفی کرد .

در این جلسه پیرو مصوبه مورخ 97/03/17 که در فرمانداری تصویب شده بود شهرداری موظف شد که از صدور پروانه احداث و یا پایان کار برای آن تعداد از ساختمان ها و مکانهای عمومی و اداری که استاندارد های تخصصی مربوط به معلولان را رعایت نکرده باشند خودداری نماید.

در این جلسه به دستور فرماندار شهرستان زاوه مقرر گردید تمام ادارات رمپ استاندارد ایجاد کنند وبه اداره بهزیستی گزارش دهند .

مهدی زارعی گفت با روسای اداراتی که طبق استعلام مشخص گردد از ادارات کل در خواست جهت رفع ایرادات و اعتبار مناسب سازی نکرده باشند برخورد صورت خواهد گرفت .

همچنین بنا شد تا جلسات مشترکی بین اداره بهزیستی و شهرداری در خصوص رفع موانع مناسب سازی معابر شهری برگزار شود و نتیجه آن به فرماندارگزارش گردد .

زارعی گفت از ادارات یا ارگانهایی که قبل از این تاریخ از شهرداری پایان کار دریافت نموده اند در خصوص مناسب سازی توسط کارشناس اداره بهزیستی بازدید به عمل خواهد آمد .

مهدی عمرانی کارشناس امور توانبخشی اداره بهزیستی زاوه که به عنوان مشاور فرماندار در امور  مناسب سازی انتخاب شده است مسوولیت بازدید از روند اجرای مناسب سازی را بر عهده خواهد داشت .

این جلسه در تاریخ 97/12/11 و در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .

 

فرم ثبت نظر کاربران