FA EN
   معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور طی حکمی «مسعود آسیما» را به عنوان مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور منصوب کرد.          مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی طی حکمی جداگانه آقای حسن رجبی  و خانم حسن زاده را به ترتیب به سمت ریاست ادارات بهزیستی فریمان و کاشمر منصوب کرد              معاون وزیر رفاه و رییس بهزیستی کشور در پایان سفر دو روزه در مشهد  از آیت‌ا.. علم‌الهدی، نماینده‌ی ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه‌ی مشهد، استاندار این استان، مدیران بهزیستی خراسان رضوی و رؤسای مراکز غیر دولتی و تشکل‌های معلولین استان تقدیر و تشکر کرد.               دکتر قبادی دانا : قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت ایران اگر به درستی اجرا شود از کنوانسیون بین‌المللی حقوق معلولین مترقی‌تر است          معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی کشور طی  حکمی دکتر عباس عطوف را به عنوان جانشین رییس و مدیر کل حوزه ریاست سازمان بهزیستی کشور منصوب کرد                آیا می دانستید : در حال حاضر 165 مرکز غیر دولتی شبانه‌روزی، ویزیت در منزل، مراقبتی و روزانه به معلولین خدمات می‌دهند                       آیا میدانستید : 114 هزار و 70 نفر در خراسان رضوی معلول شناسایی شده‌ی پرونده‌دار در بهزیستی داریم         

مسؤولین شهرستان زاوه معلول شدند!

مسؤولین شهرستان زاوه معلول شدند!

خلاصه خبر سه شنبه 11 دی 1397

با ابتکار اداره بهزیستی شهرستان زاوه، مسؤولین شهرستان با فرض کردن معلولیت برای خود، در یک سری مسابقات ویژه معلولین شرکت کردند.

در یک برنامه‌ی نمادین ورزشی

مسؤولین شهرستان زاوه معلول شدند!

با ابتکار اداره بهزیستی شهرستان زاوه، مسؤولین شهرستان با فرض کردن معلولیت برای خود، در یک سری مسابقات ویژه معلولین شرکت کردند.

این مسابقات با پیگیری مهدی عمرانی، کارشناس مسئول توانبخشی بهزیستی زاوه برگزار شد و شامل ویلچر رانی، سرعت با عصای زیر بغل، و عبور از مانع با عصای سفید و چشمان بسته بود. 

این مسابقه با هدف آشنایی بیش از پیش مسئولین با مشکلات معلولین و با همکاری اداره ورزش و جوانان برگزار شد و از انجا که هدفی مهم و خاص داشت از جنبه رقابتی خارج شد و هر چه بیشتر به سوی هدف پیش رفت.

در پایان مسابقات فرماندار شهرستان از برگزاری این مسابقه ابراز خرسندی کرد و گفت که این ابتکار در حساس سازی مدیران در توجه ویژه به مناسب سازی بسیار مفید بوده است.

مهدی زارعی از مسئولین شهرستان خواست که اهتمام ویژه ای در مناسب سازی ادارات و مبلمان شهری داشته باشند تا حقوق معلولین رعایت شود. مهندس زارعی همچنین از مدیران اجرایی دولت خواست که تا زمان برگزاری جلسه مناسب سازی شهرستان در اسفند ماه، تمام اداراتی که نیاز به رمپ دارند ، جهت ایجاد رمپ استاندارد اقدام نمایند.

شهردار دولت اباد نیز در این مراسم گفت: با سازندگان ساختمانهایی که مناسب سازی استاندارد انجام دهند در مورد پایان کار مساعدت خواهد شد

مهدی محمدی ضمن یادآوری قانون حمایت از حقوق معلولین گفت: همه‌ی دستگاه‌ها موظف به رعایت ضوابط مناسب‌سازی در ساخت و ساز هستند.

شایان ذکر است این مسابقات در محل سالن شهید یزدان‌پرست شهر دولت‌آباد برگزار شد.

 

فرم ثبت نظر کاربران