FA EN
   معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور طی حکمی «مسعود آسیما» را به عنوان مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور منصوب کرد.          مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی طی حکمی جداگانه آقای حسن رجبی  و خانم حسن زاده را به ترتیب به سمت ریاست ادارات بهزیستی فریمان و کاشمر منصوب کرد              معاون وزیر رفاه و رییس بهزیستی کشور در پایان سفر دو روزه در مشهد  از آیت‌ا.. علم‌الهدی، نماینده‌ی ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه‌ی مشهد، استاندار این استان، مدیران بهزیستی خراسان رضوی و رؤسای مراکز غیر دولتی و تشکل‌های معلولین استان تقدیر و تشکر کرد.               دکتر قبادی دانا : قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت ایران اگر به درستی اجرا شود از کنوانسیون بین‌المللی حقوق معلولین مترقی‌تر است          معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی کشور طی  حکمی دکتر عباس عطوف را به عنوان جانشین رییس و مدیر کل حوزه ریاست سازمان بهزیستی کشور منصوب کرد                آیا می دانستید : در حال حاضر 165 مرکز غیر دولتی شبانه‌روزی، ویزیت در منزل، مراقبتی و روزانه به معلولین خدمات می‌دهند                       آیا میدانستید : 114 هزار و 70 نفر در خراسان رضوی معلول شناسایی شده‌ی پرونده‌دار در بهزیستی داریم         

قابل توجه مددجویان و توانخواهان اداره بهزیستی شهرستان چناران

قابل توجه مددجویان و توانخواهان اداره بهزیستی شهرستان چناران

خلاصه خبر پنجشنبه 13 دی 1397

با وب‌سایت جدید بهزیستی خراسان رضوی بیشتر آشنا شوید

راه‌اندازی وب‌ سایت جدید بهزیستی خراسان رضوی

وب‌سایت جدید «پایگاه اطلاع‌رسانی بهزیستی خراسان رضوی» راه‌اندازی شد و در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

به گفته‌ی مسؤول روابط عمومی بهزیستی خراسان رضوی، این سایت از امروز اول دی‌ماه قابل دسترسی عموم علاقه‌مندان می‌باشد.

مجید اسلامی گفت: این سایت به آدرس www. behzisti-kh.ir در دسترس عموم قرار دارد.

وی در خصوص تغییرات این وب‌سایت نسبت به پورتال قدیمی گفت: در وب‌سایت جدید که به صورت دوزبانه به شهروندان ارائه می‌شود، بخش‌های گوناگون خبری، اطلاع‌رسانی، خدمات الکترونیک، تالار گفتگو و بانک‌های اطلاعاتی بخش‌های تخصصی بهزیستی با رویکرد توسعه‌ی دولت الکترونیک ایجاد گردیده است.

اسلامی خاطر نشان کرد: در بخش اخبار و رویدادها، یک قسمت به اخبار شهرستان‌ها اختصاص یافته که پیش از این به صورت فعال وجود نداشته است.

وی ادامه داد: در بخش اطلاع‌رسانی، یک قسمت برای نشریه الکترونیکی در نظر گرفته شده که داخل منوی این بخش، مقالات، گزارش‌ها، گفتگوها و سایر مطالبی که در خبرهای سایت دیده نمی‌شود قابل دسترسی خواهد بود.

وی سامانه پرداخت الکترونیکی صدقات و کمک‌های مردمی به بخش‌های مختلف بهزیستی را از دیگر خدمات جدید این وب‌سایت معرفی کرد.

مدیر روابط عمومی بهزیستی خراسان رضوی در خصوص این بخش افزود: سامانه‌ی پرداخت آنلاین بهزیستی، پس از هماهنگی با نهادهای قانونی احتمالا از اول بهمن‌ماه در دسترس می‌باشد.

وی یادآور شد: متقاضیان طلاق از این پس می‌توانند با مراجعه مستقیم به وب‌سایت بهزیستی خراسان رضوی، به سامانه مخصوص این برنامه وارد شده و اطلاعات خود را در این لینک وارد نمایند.

وی گفت: تمام سامانه‌های مرتبط با فعالیت‌های بهزیستی استان، از طریق لینک‌های این سایت قابل دسترسی می‌باشد.

اسلامی تصریح کرد: به جهت اینکه ممکن است سامانه‌ها و سایت‌های مشابهی در دیگر نقاط کشور وجود داشته باشد که شهروندان به اشتباه به آنها مراجعه کنند، لینک‌های وب‌سایت بهزیستی، به نشانی‌های دقیق قانونی این سامانه‌ها متصل می‌شود و شهروندان می‌توانند با مراجعه به این پیوندها با اطمینان از امنیت اطلاعات‌شان داده‌های لازم را به این سامانه‌ها وارد نمایند.

وی اظهارداشت: در بخش مراکز تحت نظارت در منوی  معاونت‌های تخصصی، نشانی و شماره تلفن‌های مراکز تحت پوشش بهزیستی استان و سایر اطلاعات مورد نیاز شهروندان از این بخش‌ها قابل دسترس می‌باشد.

 وی ادامه داد: در بخش اطلاع‌رسانی سایت که  در صفحه‌ی اصلی سایت قابل رؤیت می‌باشد بخشی به انعکاس اخبار بهزیستی در رسانه‌های استان اختصاص یافته که علاقه‌مندان به این بخش می‌توانند با باز کردن این لینک، تمام خبرهای مربوط به بهزیستی در رسانه‌ها را در این بخش رصد کنند.

وی گفت: همچنین فیلم‌ها، کلیپ‌ها و دیگر محصولات چند رسانه‌ای مرتبط با خدمات بهزیستی در بخش چند رسانه‌ای سایت، در دسترس می‌باشد.

اسلامی همچنین گفت: در بخش رویدادها و گزارش‌های تصویری، برداشتی از برنامه‌های مناسبتی مرتبط با بهزیستی قابل رؤیت و دانلود می‌باشد.

به گفته‌ی این مسؤول، وب‌سایت بهزیستی خراسان رضوی در فرمت خاص گوشی‌های هوشمند نیز قابل رصد می‌باشد.

فرم ثبت نظر کاربران