FA EN
طی حکمی  از سوی دکتر وحید قبادی دانا ، دکتر مسعود فیروزی به سمت سرپرست بهزیستی خراسان رضوی منصوب شد                دکتر مسعود فیروزی، پیش از این معاون توانبخشی بهزیستی خراسان رضوی بود.

توزیع 150 بسته معیشتی به مناسبت سال نو بین مددجویان بهزیستی صالح آباد

توزیع 150  بسته معیشتی به مناسبت سال نو بین مددجویان بهزیستی صالح آباد

خلاصه خبر جمعه 28 اسفند 1399

رئیس بهزیستی صالح آباد گفت: 150 بسته معیشتی در قالب "طرح کرامت" به مناسبت سال جدید توسط خیرین بین مددجویان بهزیستی این شهرستان توزیع شد.

 

توزیع 150  بسته معیشتی به مناسبت سال نو بین مددجویان بهزیستی صالح آباد

 

 رئیس بهزیستی صالح آباد گفت: 150 بسته معیشتی در قالب "طرح کرامت" به مناسبت سال جدید توسط خیرین بین مددجویان بهزیستی این شهرستان توزیع شد.

 

زری صادقی اظهار کرد: این تعداد بسته معیشتی به ارزش 300 میلیون ریال در قالب "طرح کرامت" بین مددجویان این بهزیستی در روستاهای نقدعلی علیا، نقدعلی سفلی، قلعه حمام نقد علی، جعفریه، جهان آباد و انجیر توزیع شد.

 

وی افزود: بسته های تحویل شده شامل برنج، گوشت، روغن، رب، ماکارونی و شیرینی بوده است.

 

صادقی با اشاره به اهمیت این اقدام خیرخواهانه افزود: خیرین با نیت شاد کردن عده ای معلول در آغاز سال نو این گام را در راه رضای خدا برداشته تا کانون چند خانواده در شب عید شاد شود.

 

رییس بهزیستی صالح آباد مطرح کرد: این قبیل کارهای خداپسندانه نیاز به فرهنگ سازی بیشتری دارد و همچنین حمایت خیرین و اعتبارات سازمانی همچون چتر حمایتی برای پوشش خانواده های نیازمند بیشتری است.

 

وی با بیان اقدامات موثر کمک معیشتی این بهزیستی در سال 99 گفت: از ابتدای امسال تاکنون طی مناسبت های گوناگون با تهیه و توزیع بسته های موادغذایی در جهت رفع گوشه ای  از مشکلات مددجویان و معلولین صالح آباد اقدام شده است.

 

فرم ثبت نظر کاربران