رئیس اداره بهزیستی شهرستان زاوه از راه اندازی ٣ کارگاه قالیبافی جدید در قالب طرح مهرواره ولی نعمتان و به مناسبت دهه کرامت در این شهرستان خبر داد.

راه اندازی ٣ کارگاه قالیبافی در شهرستان زاوه

رئیس اداره بهزیستی شهرستان زاوه از انتخاب رابط روابط عمومی این اداره به عنوان روابط عمومی برتر شهرستان در سال ١۴۰١ خبر داد.

تقدیر از روابط عمومی اداره بهزیستی زاوه به عنوان روابط عمومی برتر

.مراسم جشن ولادت امام رضا(ع)در اداره بهزیستی سبزوار برگزار شد

برگزاری جشن میلاد امام رضا(ع) در بهزیستی سبزوار

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نیشابور به همراه معاونین خود، با مدیران ۵۶ مرکز تحت نظارت اداره بهزیستی شهرستان در سالن اجتماعات این اداره دیدار و گفتگو کرد.
با حضور دادستان عمومی و انقلاب نیشابور برگزار شد؛ .
جلسه هم اندیشی مدیران مراکز تحت نظارت بهزیستی نیشابور

طرح مداخله در بحران طلاق با حضور رئیس بهزیستیمعاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری گناباد و ناظر دادگستری شهرستان گناباد مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

طرح مداخله در بحران طلاق با حضور دستگاه های همکار طرح در گناباد نقد و بررسی شد

مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی به‌منظور خوش‌آمدگویی به زائرین ناشنوا و عرض خسته نباشید و خداقوت به خیرین نیک اندیشی که همواره توجه ویژه‌ای به افراد دارای معلولیت و جامعه هدف بهزیستی داشته‌اند و در شب میلاد امام رضا(ع) زمینه اردوی زیارتی را برای افراد ناشنوا از سراسر کشور مهیا نموده‌اند، به محل اسکان آنها مراجعه کرد و با آنها به گفت‌وگوی صمیمی نشست.
طی یک اردوی زیارتی و به مناسبت دهه کرامت و ولادت حضرت رضا(ع)؛
تشرف ۴۵۰ نفر از ناشنوایان کشور به حرم مطهر رضوی

در سکوت جشن گرفته بودند، مولودی و دعا خوانده می‌شد و مترجمین که به‌صورت پراکنده هرکدام در قسمتی ایستاده‌ بودند، صحبت‌ها را برای ناشنوایان ترجمه می‌کردند...
روایتی از دلتنگی های عاشقانه کاروان زیارتی ناشنوایان در حرم مطهر رضوی؛
برای خداوند اشاره‌ای کافیست

فرماندار شهرستان کاشمر به صورت سرزده از اداره بهزیستی این شهرستان بازدید کرد.

بازدید سرزده فرماندار کاشمر از اداره بهزیستی شهرستان

اولین نخ سیگار را در ۱۴سالگی کشیده بود. از دلیل قطعی پایش پرسیدم گفت بیماری بورگر دارم.
به مناسبت هفته مبارزه با دخانیات؛
زندگیم به کام سیگار شد!

گردهمایی و کارگاه آموزشی مدیریت بحران، پدافند غیرعامل و پایگاه‌‎های بسیج بهزیستی سراسر کشور به مدت دو روز همزمان با ولادت امام رضا(ع) در مشهد مقدس با حضور مدیر پدافند غیرعامل و مدیریت بحران و فرمانده حوزه بسیج بهزیستی کشور، مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی، معاون سپاه امام رضا(ع)، مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی، رئیس پژوهشکده سوانح طبیعی، معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرکل پدافند غیرعامل خراسان رضوی، فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و کارشناسان پدافند غیرعامل سازمان بهزیستی تمامی استان‌ها برگزار گردید.

اولین گردهمایی پدافند غیرعامل و مدیریت بحران و هشتمین گردهمایی فرماندهان پایگاه مقاومت بسیج بهزیستی کشور

آخرین فعالیت ها

عکس اصلی